"Enter"a basıp içeriğe geçin

Özel Ataşehir Philips Teknik Servisi

Philips Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde en çok tercih edilen markalardan birisidir. Özellikle de televizyon ve elektrik süpürgesi modelleri müşterilerin ilgisini çekmiştir. Sizlere oldukça kaliteli bir şekilde hizmet veren Philips markası son teknolojiden yararlanan markalar arasında yer almaktadır. Bu durum Philips markasının daha çok müşteriye hitap etmesini sağlamış olup, böylelikle modellerde çeşitler artmıştır. Müşteri odaklı çalışan ve müşterilerine değer veren bu markadan ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz.

Philips Servis Bir Telefon Kadar Yakın!

Firmamız sizlere Philips Servis olarak oldukça kaliteli ve çözüm odaklı hizmet vermekte olup, bu şekilde sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır. Firmamızın sunduğu bu hizmet aslında personellerin profesyonelliğinden kaynaklanmaktadır. Personellerimiz ise alanın da aldıkları eğitimler ile müşterilerin sorunlarını anlık olarak çözüme kavuşturmak için mücadele etmektedir. Aynı zaman da işlerini severek yaptıkları için sizlere güler yüzlü şekilde hizmet vermektedir.

Firmamız aynı zaman da Philips servis Ataşehir olarak sizlere 1 yıl parça garantisi sunmaktadır. Sunulan parça garantisi ise aslında sunulan hizmeti garanti altına almanızda yardımcı olur. Herhangi bozulan ve arıza yapan bir eşyanızda değişen parça olursa ve firmamız tarafından bu parça değiştirilir ise 1 yıl içerisin de herhangi bir tekrar bir arıza oluşturur ise parça tarafımızca değiştirilerek ücretsiz bir şekilde sizlere teslim edilir. Bizlere ulaşmak için hemen çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

7/24 aktif çağrı merkezimiz bulunmakta olup, onlara oluşan arızayı bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServis Çağır
https://www.cozum10.com