"Enter"a basıp içeriğe geçin

Orijinal Yedek Parça Desteği ALTUS Servis Merekzinde

Her zaman olduğu gibi en kaliteli ürünleri, modern ve özgün tasarımları ve son teknoloji yenilikleri çok ekonomik bir fiyat karşılığıyla hizmet vermek için çabalayan Altus markasının, kalitesinin günümüz teknolojisi ve inovasyonunu yakalamaktan geçtiği bilinen bir gerçektir. Altus ürünleri güvenilirlik ve verimlilik gibi özellikleriyle dünya çapında adından söz ettirmiştir. Hizmet verdiği günden bu yana, günümüzde tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda kusursuzluğa ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmekte olan markanın en temel prensibi her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Bulaşık makinesi gibi her zaman neredeyse her evde kullanılan bir beyaz eşyanın arızalanması çok muhtemel bir durum olduğu için Altus markasına ait bulaşık makinesinin bozulması durumunda başvurabileceğiniz birçok beyaz eşya servisi bulunur. Bunlardan en önemlisi ve arıza, montaj, bakım gibi birçok alanda hizmet veren Altus Servis merkezi adındaki özel teknik servis firması, müşterilerden de tam not alan bir firma olarak müşteri memnuniyetini esas almaya devam etmektedir.

Sizlerin hizmet ve taleplerinize en pratik ve en ekonomik çözümleri üreten Altus Servis merkezine 444 88 48 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Altus Servisi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği müşterilerine olan ilgi ve alakayı sadece hizmet öncesi değil hizmet sonrası da sürdürmesidir. Altus Servis merkezinde almış olduğunuz teknik servis hizmetinde kullanılan yedek parçaların 1 sene garantisi bulunmaktadır. Eğer Altus marka bulaşık makinenize ait bir sorun veya talebiniz varsa gönül rahatlığıyla ilgili numaradan ulaşabilir, arıza kaydını bırakabilirsiniz.

WEB ADRESİ : https://www.altusservis.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServis Çağır
https://www.cozum10.com