"Enter"a basıp içeriğe geçin

İstanbul Nilfisk Süpürge Servis Merkezi

Nilfisk markalı elektrikli süpürgelerde kullanıcıların karşılaşabilecekleri her türlü teknik probleme yönelik olarak İstanbul genelinde Nilfisk Servisi olarak profesyonel çözümler sunuyoruz. Profesyonel düzeyde akademik eğitime sahip olan teknikerlerden oluşan kadromuz ile çok kısa zaman dilimlerinde ürününüzü yeniden aktif şekilde kullanabilmenize yardımcı oluyoruz. Gelişmiş teknolojiye sahip olan Nilfisk’ in elektrikli süpürgelerinde kullanılan gelişmiş teknolojiye uygun teknik bir servis altyapısı kullanıyoruz. Bu şekilde elektrikli süpürgelerin arıza onarım işlemleri sonrasında da ilk günkü kalitesini geri kazanabilmesini güvence ediyoruz.

Ekonomik Nilfisk Servisi Hizmetleri
Elektrikli süpürge teknolojisinde devrim niteliğinde yenilikler getiren Nilfisk’ in tüm elektrikli süpürge modelleri için profesyonel servis hizmetlerini Nilfisk Servis Pendik merkezimizle alabilirsiniz. Gelişmiş servis altyapımızın yanı sıra alanında eğitime sahip ve sektörel tecrübesi bulunan teknikerlerimiz tarafından işlemler gerçekleştirilmektedir. Titiz ve hassas şekilde uygulanan arıza onarım işlemleri sonucunda ürünün performans ve dayanıklılık yönünden ilk günkü kalitesine kavuşmasını sağlıyoruz.

Nilfisk Servisi merkezimizde yapılacak tüm arıza onarım veya parça değişim işlemleri firmamız güvencesinde garanti kapsamı altına alınmaktadır. 1 yıllık garanti desteği ile onarımını gerçekleştirdiğimiz tüm Nilfisk elektrikli süpürgelerin son derece güvenle kullanımını gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyoruz. Üstelik garantili süpürge servis hizmetlerimiz kapsamında parça değişim işlemlerini yalnızda orijinal Nilfisk yedek parça kullanarak gerçekleştiriyoruz. Servis hizmetlerimizin kalitesine olan güvenimizle 1 yıllık garanti desteği de sunduğumuz süpürge servis hizmetlerimiz için 7/24 kesintisiz olarak 444 78 56 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServis Çağır
https://www.cozum10.com