"Enter"a basıp içeriğe geçin

İstanbul Franke Teknik Servis

Hızla gelişen çamaşır makinesi teknolojisinin gelişimine yön veren bir marka olarak yoğun şekilde ilgi görüyor. Franke çamaşır makinesi modellerindeki üstün teknoloji ve kaliteli malzeme, uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Ancak çeşitli faktörlere bağlı olarak çamaşır makinelerinde teknik sorunlarda meydana gelebiliyor. Franke Teknik Servis merkezimizde alanlarında akademik düzeyde eğitim sahibi olan deneyimli ve alanlarında uzman teknik ekipler ile tüm Franke markalı beyaz eşya ürünleri için eş değer bir arıza onarım ve bakım uygulama hizmet kalitesi sunuyor.

Franke Servis Kartal merkezi sürekli gelişmeye devam beyaz eşya teknolojisini yakından takip ederek, müşterilerine sunacağı servis hizmetlerinde aktif olarak entegre etmeyi başarıyor. Tüm Franke çamaşır makinesi modelleri için profesyonel çözümler sağlanıyor. En küçük çaplı arızalanmalardan, en komplike arızalanmalara kadar tüm arızalanmalar için çağın her zaman en ileri teknolojilerinden oluşan teknik bir altyapısı bulunuyor. Franke çamaşır makinesi kalitesi bu şekilde çok daha uzun yıllar sorunsuz ve kaliteli bir şekilde yaşayabilme şansına sahip olunabiliyor.

Gezici teknik ekipleriyle, sizlerden gelecek tüm Franke arıza bildirimlerinde en kısa süreler içerisinde müdahaleler gerçekleştirebilen Franke Tamir Servis merkezinde, teknolojik altyapı, alanlarında uzman teknik ekipler görev alıyor. Ayrıca orijinal Franke yedek parçaları gibi kaliteli servis hizmetlerinin tüm gerekliliklerine aktif biçimde yer verilmektedir. Bu kaliteli hizmetler 1 yıllık garanti destekleriyle de resmi olarak tüketicilere güvence ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServis Çağır
https://www.cozum10.com