"Enter"a basıp içeriğe geçin

İstanbul AİRFEL Servis Telefonu : 444 78 56

Airfel ileri iklim teknolojileri olarak kombi ve klima konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Marka ısıtma ve soğutma konusundaki uzmanlığı ürünlerine de yansıtmakta ve çok tercih edilmektedir. Bu çok tercihin sebebi olarak sıklıkla arızalarla karşılaşılmaktadır.

Karşılaşılan bu arızalar genelde basit sorunlardır ve çok makul fiyatlarla onarılmaktadır. Ancak yetkili servisler bu onarımlarda yüksek ücretler talep etmektedir. Bu sebeple sıklıkla Özel İstanbul Airfel Servis tercih edilmektedir. Bu firmaya internet sitesi aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özel Airfel Servis Numarası : 444 78 56

Bu servislerde verilen hizmet son derece kalifiyedir. Çünkü bu servisler 7/24 hizmet vermekte ve sürekli çalışarak tecrübelerini artırmaktadır. İşinin uzmanı elemanları ile bu firmalar cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir biçimde onaracaktır. Özel İstanbul Airfel servislerinin bir başka özelliği ise 1 yıl parça garantisi vermeleridir. Bu garanti ile onarımı yapılan veya değiştirilen parçalar özel Airfel servisinden 1 yıl garantili olacaktır.

İstanbul’daki özel Airfel servisleri bir yıl işçilik garantisi de vermektedir. Bu garanti ile eğer bir yıl içerisinde verilen servis hizmeti kaynaklı bir arıza oluşursa servis cihazınızı ücretsiz olarak onaracaktır. İstanbul Airfel servislerine internette ufak bir araştırma yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arıza yapan cihazlarınızı ucuz ve hızlı bir şekilde yeniden kullanımınıza sunacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServis Çağır
https://www.cozum10.com