"Enter"a basıp içeriğe geçin

Demirdöküm Kombileriniz İçin Tek Adres : Özel Demirdöküm Kombi Servis

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile kombiden şofbene, kaloriferden peteklere kadar birçok malzemenin bakım ve onarımlarını kaliteli ve sağlam bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Özel Demirdöküm Servis olarak size bir telefon kadar yakınız. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz: Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızdır. Ayrıca bakım ve onarım için kullanılan malzemeler en iyi markalardan oluşmaktadır. Dürüst hizmetimiz her daim müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir.

İşletmemiz kapsamında; Kombi bakımı, petek bakımı, kalorifer bakımı, şofben bağlaması teknik işlemler in yanı sıra: 1 yıl parça ve isçilik Garantili ürünlerin tamiri, kombi sistemleri, değişim işlemleri de yapılmaktadır. Ayrıca firmamızda her bütçeye uygun kombi ve diğer servis malzemelerini bulabilirsiniz. Hedefimiz sadece arıza yapmak ya da kurulum yapmak değildir. Bizim hedefimiz kaliteli bir işlem yapıp, müşteriye memnun etmektir. Üstelik kullanılan malzemeler 1. Sınıf olup, çevreye zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.

Demirdöküm Servis
Demirdöküm Servis

Özel Demirdöküm Kombi Servis İstanbul’de bilinen ve kombi, şofben gibi birçok ısıtma cihazlarının arızalarının giderilmesinde en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Çünkü kombilerde ve ısı sistemlerinde hem daha fazla sıcaklık sağlamaktadır. Hem de daha az elektrik tüketimi sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca su ısıtma sistemlerinde de kireçlenme vb. gibi problemleri en aza indirmektedir

Firmamız kapsamında çalışan bütün elemanlar da alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli kişilerdir. Özel Demirdöküm Kombi Servis ile eğer ürününüzün arızası evde yapılmayacak kadar fazla ise kendi aracı ile alıp, en kısa süre de işleminizi tamamlayıp size geri getirilmektedir. Üstelik bu işlem ücretsiz olarak yapılmaktadır. Siz de ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iş yerimize uğrayabilir, ya da sitemiz üzerinden başvuru formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için ; https://www.bugunservis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServis Çağır
https://www.cozum10.com